Typy stanic

Typy stanic

Nabízíme všechny druhy nabíjecích stanic od pomalých a středně rychlých až po rychlé. Můžete si vybrat z různých provedeních např. stojan, wallbox na zeď nebo přenosné.

domaci

Domácí stanice

Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho elektromobilu. Jednoduché, praktické a bezpečné nabíjení Vašeho elektromobilu.

firemni

Firemní stanice

Rychlé nabíjení, snadné používání, odolné provedení, velmi praktické a kompatibilní se všemi elektromobily. Podle Vašich potřeb s čtečkou RfID karet, s platebním systémem, s možností odložení startu, možnost řízení nabíjení dle aktuální spotřeby objektu apod.

verejne

Veřejné stanice

Stanice pro komerční použití např. parkovací plochy u nákupních center, kancelářských budov jako nabíjecí stanice pro širokou veřejnost. Robustní odolné provedení vhodné pro dlouhodobý provoz, s integrovaným platebním systémem, čtečkou karet apod. s řadou dalších funkcí.

mobilni

Mobilní stanice

Jsou určené pro bezpečné nabíjení odkudkoliv. Mobilní nabíjecí stanici s sebou můžete vzít na chatu, jakoukoliv cestu, nebo využít v případě zapůjčení elektromobilu

Nabíjecí stanice na míru

Poradíme Vám s výběrem nabíjecích stanic, které pro Vás budou nejvhodnější. Instalujeme všechny typy nabíjecích stanic schválených pro provoz v distribučních sítích v ČR.
  • Vypracujeme pro Vás návrh technického řešení včetně výběru vhodného typu nabíjecí stanice dle vašich požadavků
  • Vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci
  • Posoudíme dostatečný příkon pro provoz v místě realizace
  • Zajistíme kompletní výstavbu včetně připojení do sítě, přípojky NN, navýšení stávajícího příkonu a optimalizaci sazby či hlavního jističe
  • Zajistíme záruční i pozáruční servis a údržbu
  • Provádíme monitoring a dohled nabíjecích stanic na dálku
  • Disponujeme helpdeskovým pracovištěm s dostupností 24/7/365

Jak může vypadat Vaše firma budoucnosti?

Elektromobilita je budoucnost

Kontaktujte nás s Vaší poptávkou nabíjecích stanicích na klíč