e-Salon 2. ročník veletrhu čisté mobility

Navštívili jsme e-Salon veletrh čisté mobility v PVA Letňany. OD čtvrtka do neděle bylo možné si prohlédnout elektromobily, elektrokola, v sekci e-flight elektrická letadla, spoustu příslušenství např. nabíjecí stanice, které nabízíme našim zákazníkům.

14. – 17. 11. 2019 se uskutečnil již 2. roční veletrhu čisté mobility e-Salon. Letos byly vystaveny desítky těch nejzajímavějších elektromobilů (jako Audi e-tron, Tesly, Hyundai Ioniq a Kona, Nissan Leaf, Renault Zoe, Kia e-Niro a e-Soul, Volkswagen e-Golf, a spousta dalších) včetně například studie Škoda Vision iV (elektromobil budoucnosti) a dalších elektrických vozů, ať už hybridů či plug-in hybridů. Nechybí ani vodíkový elektromobil Hyundai Nexo.

Kromě národních premiér vozů se na veletrhu představila řada výrobců dobíjecích stanic a dodavatelů energií (ČEZ, Innogy, PRE,). K vidění byly např. produkty společností Siemens, Heger.eu, Voltdrive, Schrack, Webasto, Logarex, Elexim, Unicorn, ejoin, Phoenix Contact a dalších. V průběhu výstavy bylo možné navštívit i přednášky na zajímavá témata.

Comments are closed.